START arrow AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI
Życzenia na Boże Narodzenie 2014 Drukuj
Wpisał: Andrzej Rosiński   
15.12.2014.

 Image

Z okazji nadchodzących
Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku
pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta
będą dla Was niezapomnianym czasem
spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień,
aby odbyły się w spokoju i radości,
wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich Osób.

Dyrektor Zespołu Szkół w Drygałach
Andrzej Rosiński

 
KARIUS I BAKTUS Drukuj
Wpisał: Teresa Chrostowska   
10.12.2014.
Dziewiątego grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III wraz z opiekunami wybrali się do Piskiego Domu Kultury na spektakl teatralny dla dzieci "Karius i Baktus". Była to historia o dwóch tajemniczych osobnikach, którzy żyli w buzi chłopca o imieniu Marek. Tam wiedli dostojne i szczęśliwe życie odżywiając się tylko słodyczami, a to że główny bohater nie mył zębów, to ich szczęście było niezachwiane. Jednak, jak to bywa, chłopca zaczęły boleć zęby i trafił do dentysty. Morał bajki jest taki, że należy walczyć z próchnicą i myć zęby rano i wieczorem i po każdym posiłku.
 
Zimowa przerwa świąteczna Drukuj
Wpisał: Andrzej Rosiński   
09.12.2014.

W dniach 22 grudnia 2014r. do 6 stycznia 2015r. nie będzie zajęć dydaktycznych w szkole.

W dniach:

  • 22 grudnia 2014r.
  • 23 grudnia 2014r.
  • 29 grudnia 2014r.
  • 30 grudnia 2014r.
  • 2 stycznia 2015r.
  • 5 stycznia 2015r.

szkoła zapewni uczniom możliwość udziału w zajęciach opiekuńczych zgodnie ze zgłoszonymi przez rodziców potrzebami. Prosimy rodziców (prawnych opiekunów) o zgłoszenie potrzeb na piśmie do wychowawców klas lub sekretariatu szkoły w terminie do 15 grudnia br.

Dyrektor Zespołu Szkół w Drygałach
Andrzej Rosiński
   

 
Tenis stołowy - mistrzostwa rejonu Drukuj
Wpisał: Administrator   
04.12.2014.
02.12.2014r. to szczęśliwy dzień dla uczniów PG w Drygałach. Tego dnia w Białej Piskiej odbyły się mistrzostwa rejonu gier drużynowych w tenisa stołowego, to już trzeci i za razem ostatni etap prowadzący do mistrzostw województwa, do którego zdołali zakwalifikować się uczniowie Zespołu Szkół w Drygałach. Dziewczęta zdobyły I miejsce, natomiast chłopcy mimo zaciętej walki zdołali pokonać drużynę z Pisza, lecz ostatecznie zdobyli II miejsce.   
Mistrzynie rejonu szkół gimnazjalnych:
Karolina Ołdakowska, Patrycja Narewska i Paulina Boguszewska.
V-ce mistrzowie szkół gimnazjalnych:
Marek Lekenta, Mateusz Szuchnicki i Norbert Giza.
Opracował: Krystian Wojsław
 
Sukcesy uczniów Drukuj
Wpisał: Teresa Chrostowska   
03.12.2014.
Magdalena Strzyżewska uczennica klasy III b Publicznego Gimnazjum zajęła II miejsce w konkursie plastycznym na ulotkę informacyjną dotyczącą chorób przenoszonych drogą płciową skierowaną do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs organizowany był przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Piszu wspólnie z Zespołem Szkół Katolickich w Piszu. Magdzie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 
Opracowała:
Wioletta Zakrzewska 
 
Dzień Edukacji Narodowej Drukuj
Wpisał: Teresa Chrostowska   
27.11.2014.
15 października 2014 r., zgodnie z tradycją obchodziliśmy rocznicę powołania do życia Komisji Edukacji Narodowej. W tym szczególnym dla całej społeczności dniu Dyrektor Zespołu Szkół w Drygałach złożył życzenia nauczycielom, uczniom, pracownikom administracji i obsługi. Akademia była również okazją do podziękowania tym, którzy współpracują z naszą placówką - m.in. - Nadleśnictwu w Drygałach. Podczas uroczystości Dyrektor szkoły wyróżnił nauczycieli za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno -wychowawczej i pracowników administracji i obsługi za rzetelne wypełnianie swoich obowiązków. Uczniowie także nie pozostali obojętni wobec obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli na ręce Dyrekcji życzenia i kwiaty. Nauczycielom i pracownikom wręczyli własnoręcznie wykonane kwiaty.
Życie w szkole z punktu widzenia uczniów ma swoje blaski i cienie, o czym przekonali się uczestnicy uroczystości, oglądając występ klasy IIa PG. Humorystyczną inscenizację przygotowali i przedstawili pod kierunkiem nauczycieli języka polskiego Małgorzaty Zawadzkiej i Haliny Archackiej.  Mimo humorystycznego wdzięku, całej uroczystości przyświecało hasło przypominające,że celem nauki jest otwieranie drzwi nieskończonej mądrości.
Opracowała:
Halina Archacka
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 14 z 180

U NAS

Gościmy

ODWIEDZIN

Dzisiaj162
Wszystkich231735

IMIENINY

18 Grudnia 2014
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Bogusław, Gracjan,
Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir
Do końca roku zostało 14 dni.

DO WAKACJI

Odliczanie do
26. June 2015, 09:00
Pozostały czas
189 dni
17 godzin
35 minut

Poczta Pracowników

Login:
Hasło:

WSPIERAMY