START arrow AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI
Zabawa karnawałowa Drukuj
Wpisał: Teresa Chrostowska   
22.01.2015.
Dnia 21 lutego w Sołeckim Centrum Kultury w Drygałach odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III i oddziałów przedszkolnych Zespołu Szkół w Drygałach, którą poprowadzili animatorzy z Białostockiego Teatru Forma. Organizatorzy zapewnili dzieciom dobrą muzykę i wiele atrakcji.
 
Jasełka Drukuj
Wpisał: Teresa Chrostowska   
11.01.2015.
Święta Bożego Narodzenia, to szczególny czas oczekiwania na narodzenie Jezusa, spotkań i refleksji, podziękowań i składania życzeń. To czas, w którym odczuwamy najsilniejszy związek z naszymi tradycjami. Chcąc przybliżyć historię narodzenia Jezusa uczniowie klas drugich, klasy III b oraz dzieci oddziału przedszkolnego zaprezentowały się w Nadleśnictwie Drygały, Gminie Biała Piska, szkole oraz Kościele Parafialnym w Drygałach w przedstawieniu jasełkowym pt. "Dzieci Maryi". Jasełka zostały przygotowane przez: p. Sylwię Narewską, Teresę Chrostowską i Grażynę Wysocką. Zaś piękną scenografię wykonały: p. Anna Chełstowska i Iza Dziczek.  
 
Andrzejkowy Turniej Piłki Siatkowej Drukuj
Wpisał: Teresa Chrostowska   
11.01.2015.
Do tegorocznego Andrzejkowego Turnieju Piłki Siatkowej  zgłosiło się 8 zespołów. Klasy pierwsze reprezentowali: ,,Niespasowani", ,,Kubuś i Przyjaciele", ,,Smerfy". Klasy drugie: ,,Kłykcie" i ,,Moby Dicks". Klasy trzecie: ,,Drużyna Mistrzów", ,,Uszy do góry" i  ,,Huba Buba". Do finału zakwalifikowali się: ,,Kłykcie", ,,Niespasowani", ,,Huba Buba" i ,,Moby Dicks". Najlepszym zespołem, który pokonał wszystkich przeciwników okazał się ,,Huba Buba". Na drugim miejscu uplasował się zespół ,,Moby Dicks", a trzecie miejsce zajął zespół ,,Kłykcie". Mistrzowie turnieju rozegrali mecz z zespołem nauczycieli. Po zaciętej walce nauczyciele pokonali uczniów wynikiem 2:1. Skład osobowy zespołu ,,Huba Buba": Martyna Biedrzycka, Marcelina Cwalińska,  Aleksandra Kozioł, Mariusz Krom, Norbert Olszewski, Grzegorz Purwin, Mikołaj Budziak. Skład osobowy nauczycieli: Barbara Barwikowska, Alina Dybikowska, Izabela Dziczek, Anita Kucharska, Magda Ołdakowska, Małgorzata Zawadzka, Robert Jabłoński, Krystian Wojsław. Medale ufundował UKS ,,Orzeł" działający przy Zespole Szkół w Drygałach. Dziękujemy!
Cieszymy się z dużego, niesłabnącego zainteresowania gimnazjalistów tym turniejem, który stał się tradycją sportową naszej szkoły. Gratulujemy zwycięzcom i już dziś zapraszamy na wiosenny turniej siatkówki o tytuł ,,Mistrza Szkoły Fair Play".
Opracowała: Alina Dybikowska  
 
KARIUS I BAKTUS Drukuj
Wpisał: Teresa Chrostowska   
10.12.2014.
Dziewiątego grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III wraz z opiekunami wybrali się do Piskiego Domu Kultury na spektakl teatralny dla dzieci "Karius i Baktus". Była to historia o dwóch tajemniczych osobnikach, którzy żyli w buzi chłopca o imieniu Marek. Tam wiedli dostojne i szczęśliwe życie odżywiając się tylko słodyczami, a to że główny bohater nie mył zębów, to ich szczęście było niezachwiane. Jednak, jak to bywa, chłopca zaczęły boleć zęby i trafił do dentysty. Morał bajki jest taki, że należy walczyć z próchnicą i myć zęby rano i wieczorem i po każdym posiłku.
 
Zimowa przerwa świąteczna Drukuj
Wpisał: Andrzej Rosiński   
09.12.2014.

W dniach 22 grudnia 2014r. do 6 stycznia 2015r. nie będzie zajęć dydaktycznych w szkole.

W dniach:

  • 22 grudnia 2014r.
  • 23 grudnia 2014r.
  • 29 grudnia 2014r.
  • 30 grudnia 2014r.
  • 2 stycznia 2015r.
  • 5 stycznia 2015r.

szkoła zapewni uczniom możliwość udziału w zajęciach opiekuńczych zgodnie ze zgłoszonymi przez rodziców potrzebami. Prosimy rodziców (prawnych opiekunów) o zgłoszenie potrzeb na piśmie do wychowawców klas lub sekretariatu szkoły w terminie do 15 grudnia br.

Dyrektor Zespołu Szkół w Drygałach
Andrzej Rosiński
   

 
Tenis stołowy - mistrzostwa rejonu Drukuj
Wpisał: Administrator   
04.12.2014.
02.12.2014r. to szczęśliwy dzień dla uczniów PG w Drygałach. Tego dnia w Białej Piskiej odbyły się mistrzostwa rejonu gier drużynowych w tenisa stołowego, to już trzeci i za razem ostatni etap prowadzący do mistrzostw województwa, do którego zdołali zakwalifikować się uczniowie Zespołu Szkół w Drygałach. Dziewczęta zdobyły I miejsce, natomiast chłopcy mimo zaciętej walki zdołali pokonać drużynę z Pisza, lecz ostatecznie zdobyli II miejsce.   
Mistrzynie rejonu szkół gimnazjalnych:
Karolina Ołdakowska, Patrycja Narewska i Paulina Boguszewska.
V-ce mistrzowie szkół gimnazjalnych:
Marek Lekenta, Mateusz Szuchnicki i Norbert Giza.
Opracował: Krystian Wojsław
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 14 z 182

U NAS

Gościmy

ODWIEDZIN

Dzisiaj17
Wszystkich240795

IMIENINY

27 Stycznia 2015
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Angelika, Ilona, Jan
Chryzostom, Julian,
Przybysław
Do końca roku zostało 339 dni.

DO WAKACJI

Odliczanie do
26. June 2015, 09:00
Pozostały czas
150 dni
5 godzin
56 minut

Poczta Pracowników

Login:
Hasło:

WSPIERAMY